فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
مرداد 1397

24


August 15, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
پیام مدیر
 
 

گزيده اي از پيام مديركل محترم روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به سومين همايش مديران و كاركنان محترم روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز  

در عصر كنوني كه عصر ارتباطات و اطلاعات است، نقش روابط عمومي ها بسيار مهم و تعيين كننده است. ايجاد رابطه اي مسئولانه، پاسخگو و اهتمام در تداوم آن از اولين اهداف تعريف شده در مديريت روابط عمومي شمرده مي شود. 
 
براي نيل به چنين هدفي به حضوري موثر در زمان شكل گيري سياست ها و راهبردها نياز است تا حداكثر ظرفيت سازي در بخش هدايت و اقناع افكار عمومي به وقوع پيوندد. حوزه سلامت نيز از اين قاعده مستثني نيست. اطلاع رساني، توسعه ارتباطات و استفاده از از تكنيك ها، ابزارها، روشهاي فن آوري اطلاعات و جلب مشاركت فعال آحاد جامعه در راستاي آموزش، تعميق و ترويج فرهنگ سلامت و در نهايت گسترش رفتارهاي سالم از راهبردهاي اصلي ارتقاي سلامت جامعه محسوب مي شود، و راهبردي كه در كنار ساير راهبردها مي تواند در تحقق شعار محوري « همه با هم براي سلامتي » نقش به سزايي ايفاء نمايد. 
 
در پايان تأكيد مي كنم اگر خواهان روابط عمومي توانمند،‌كارا و پيشرو در سازمان هستيد بايد نسبت به افزايش سطح دانش تخصصي و توانمند سازي كاركنان و كارشناسان روابط عمومي در راستاي ارتقاء جايگاه روابط عمومي در آن دانشگاه كوشا باشيد مضافاً اينكه توان روابط عمومي دستگاه ها از طريق اجرايي شدن قوانين و آئين نامه هاي مربوط به روابط عمومي كه در آينده اي نزديك توسط هيأت دولت ابلاغ خواهد شد،‌ افزايش خواهد يافت.

 


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :134
تعداد کل بازدیدها :3242189