فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

بازدید وزیر بهداشت جمهوری خود مختار نخجوان وهیئت همراه از شرکت داروسازی زهراوی


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو ، وزیر بهداشت جمهوری خود مختار نخجوان دکتر نیازی نوروزاف ، با هیئت همراه امروز صبح با استقبال دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکتر نجفی معاون غذا و دارو وارد تبریز شدند.

با توجه به اینکه ایران جزء برترینها در تولید دارواست و نیز باعنایت به اهمیت  ونقشی که دارو در درمان بیماران ایفاء می کند وزیر بهداشت و هیئت همراه در نخستین بازدید از تبریز به شرکت داروسازی زهراوی رفته و از این شرکت بازدید کردند.

به گزارش فوق در این بازدید که با معرفی داروهای ساخت شرکت مذکور و معرفی این شرکت با پخش کلیپی شروع شد نمایندگان هر دو طرف در خصوص بررسی صادرات داروهای تولیدی تبریز و حل مشکلات گمرکی به بحث و گفتگو پرداختند.

دکتر صومی در ادامه جلسه ضمن تشکر از مدیریت داروسازی زهراوی ، داروهای تولید داخل و تبریز را از با کیفیت ترین ومقرون به صرفه ترین داروهای تولیدی شمرده  و هرگونه همکاری در این زمینه را باعث پیشرفت و ارتقائ سطح تعاملات دو جانبه در خصوص بهداشت ودرمان شد

گفتنی است  در خاتمه با توجه به همجوار بودن این کشور با کشورعزیزمان ایران تعاملات وتفاهم نامه های دوجانبه ما بین دانشگاهها ی علوم پزشکی در خصوص بهداشت ودرمان موجب ارتقاء سلامت مردم هر دو کشور خواهد بود.

تاریخ درج : 1394/5/14 خوانده شده : 756


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :175
تعداد کل بازدیدها :3219659