فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

آئین تجلیل از اساتید دانشکده علوم پزشکی سراب


مهناز بهمنی در آئین تجلیل از استادان دانشکده علوم پزشکی سراب با اشاره به نقش برجسته دانشگاهیان در رسیدن به توسعه پایدار اظهارکرد: نخبگان و فرهیختگان هر جامعه باید با ترسیم چشم اندازهای مناسب توسعه و تعالی برای رسیدن به جامعه ای برخوردار و پیشرفته تلاش کنند .

به گزارش روابط عمومی دانشکده سراب ، وی با دعوت از مدیران و مسئولان اجرایی به همکاری و کمک به طرح های تحقیقاتی و پژوهشی  ابرازداشت: استادان  و دانشجویان باید همواره در اتاق فکر مدیران و دستگاه های اجرایی حضور داشته و در طراحی نقشه راه توسعه و رسیدن به افق های بهتر در تمام عرصه ها نقش ایفا کنند .

بهمنی در ادامه یادآور شد: بازنشستگی و کنار کشیدن از کارهای علمی و تحقیقی معنایی ندارد و نمی توان مدت زمانی خاصی را برای آن در نظر گرفت چرا که آنچه در سال های اخیر در زمینه رشد شاخصه های توسعه و پیشرفت در منطقه سراب شاهد بودیم جز با همراهی مسئولان و مردم محقق نمی شد .

عضو کمسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: نشاط و انرژی دانشجویان در کنار تجربه و درایت استادان مکملی برای تولید علم و دانش بوده و دانشگاه ها باید برای کاربردی کردن تولیدات علمی خود همتی مضاعف و سعی بر نمایان کردن بازخوردهای عملی تلاش های علمی خود در جامعه داشته باشند .

داود گرشاسبی  فرماندار سراب اظهار داشت: آنچه که موجب رسیدن هر جامعه‌ای به توسعه متوازن و پایدار می‌شود حاکمیت نگرش مبتنی بر توسعه‌محوری و نیز خودباوری افراد جامعه برای حصول به تعالی و پیشرفت است.

فرماندار سراب با طرح این موضوع که چرا نخبگان و دانشگاهیان سراب نتوانستند به شکل‌دهی فضای توسعه و تعالی در منطقه کمک کنند، افزود: هر چه گسست و جدایی بین توده‌های عمومی جامعه با نخبگان و دانشگاهیان زیادتر شود به همان میزان حصول به تعالی و ترقی نیز کاهش خواهد یافت.

این مقام ارشد اجرایی شهرستان تصریح کرد: رسیدن به توسعه جز با تغییر نگرش‌ها و نیز باور عمومی میسر نمی‌شود.

گرشاسبی با انتقاد از برخی افراد که عقب ماندگی منطقه را فقط از چشم مسئولان می‌بینند، اظهار داشت: مسئولان اجرایی در صورتی می‌توانند در رشد سرمایه‌گذاری و رسیدن به رونق اقتصادی مفید واقع شوند که فرهنگ توسعه در بین آحاد مردم نهادینه شده باشد و این وظیفه دشوار نخبگان و فرهیختگان است.

رئیس شورای اداری شهرستان سراب با بیان اینکه هر مسئولی که اگر احساس شود کم کار و همراه با سیاست‌های دولت نیست نمی‌تواند در مسند کار بماند، خاطر نشان کرد: مسئولان و مردم باید در کنار هم و فارغ از خط کشی‌های رایج سیاسی و با تمرکز بر اشتراکات برای پیشرفت و تعالی بکوشند.

گرشاسبی، سراب را قطب کشاورزی و لبنیاتی منطقه عنوان کرد و افزود: کارشناسان باید این موضوع را آسیب شناسی کنند که چرا سراب با این همه شهرت در زمینه لبنیات نتوانسته در بازار مصرف کشوری و جهانی برند خاصی داشته باشد

وی از استادان و دانشجویان خواست تا با کاربردی کردن تحقیق و پژوهش‌های خود و بارش افکار مشکلات و معضلات منطقه را احصاء و راهکاری علمی برای رفع آنها ارائه دهند.

فرماندار سراب تصریح کرد: سراب با این همه قدمت و پیشینه‌ای که دارد در خور شان مردمانش رشد و پیشرفت نکرده است.

وی علامه امینی مدافع امام و ولایت در عرصه جهانی را افتخار و گنجینه‌ای ارزشمند برای سراب عنوان کرد و گفت: این شهر تاریخی نسبت به جمعیت خود بیشترین شهید و ایثارگر را در دوران دفاع مقدس تقدیم کشور کرده است.

در این آئین از دکتر عباس مجدی،دکتر فضه حسین زاده,و اقای برومند از استادان برگزیده دانشگاه تجلیل به عمل آمد

تاریخ درج : 1394/2/27 خوانده شده : 573


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :61
تعداد کل بازدیدها :3219782