فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

بخش ام آر آی بیمارستان مرند در سال جدید راه اندازی می شود .   
 


 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، بخش دیالیز ، اتاق ورزش ، اتاق بحران و دفتر شورای خیرین سلامت شهرتان با حضور امام جمعه محترم ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، بخشدار مرکزی و سایر روسای ادارات شهرستان در محل بیمارستان رازی شهرستان مرند به بهره برداری رسید .

کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت : با تاکیدات مقام معظم رهبری و درایت دولت تدبیر و امید توانسته ایم در بخش سلامت قدمهای اساسی برداریم .
وی با تبریک افزایش تختهای بخش دیالیز شهرستان گفت: تلاش تمامی مجموعه شهرستان بالاخص شبکه بهداشت و درمان در افزایش تختهای این بخش ستودنی است و این قدم مهمی در جهت رفاه حال مردم عزیز است .
کرمی افزود : اگر جهت گیری کلان دولت نباشد ما نمی توانیم در این زمینه قدمهایی برداریم و دولت در بخش سلامت جهت گیریهای موفقی انجام داده است .
نائب رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مرندنیز در ادامه افزود :دولت تدبیر و امید قدمهای مثبتی در بخش سلامت برداشته است و با توجه به گستردگی این حوزه در کشور لازم است خیرین در این زمینه به دولت کمک کنند .
معاون استاندار و فرماندار وویژه شهرستان مرند با اشاره به احداث و تجهیز خانه های بهداشت روستایی توسط دولت  در سال جاری گفت: دولت تدبیر و امید برای احداث و تجهیز خانه های بهداشت روستایی مبلغ ۳ میلیارد تومان هزینه کرده که این اقدام دولت در سطح شهرستان بی سابقه است.
وی گفت: اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان آیت اله کوه کمر ، پرداخت به موقع مطالبات کارکنان بیمارستان ، و پرداخت مطالبات بیمارستان از طرف بیمه سلامت از اقدامات مهم  دولت در جهت اجرای خدمات به مردم  شهرستان است .
تقی کرمی با اشاره به  برنامه های سال آینده شهرستان در حوزه سلامت گفت: آغاز عملیات ساخت بیمارستان جدید و  راه اندازی بخش ام ار آی در سال جدید از برنامه های شهرستانی است و دولت تدبیر و امید از راه اندازی بخش ام ار آی با هزینه کاملا دولتی در شهرستان موافقت نموده که امیدوارم در سال آینده با همت بیشتردر جهت رفاه حال مردم عزیز این مطالبات مردم به ثمر برسد.

 

 
 
 
 

 

تاریخ درج : 1393/12/27 خوانده شده : 794


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :104
تعداد کل بازدیدها :3219825