فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

دكتر صومي درجلسه تحلیل عملکرد مالی بیمارستانها و مراکز آموزشي و درمانی :
هر سندي از هركسي، بايد تا پايان فروردين ماه قطعي شود


دکتر صومی در جلسه تحليل عملكرد مراكزدانشگاه، از مدیران خواست تا پایان فروردین تمام سندهاي مالي سال 93 را قطعی نمایند و با کمترین بدهی سال 94 را آغاز کنند. وی با اشاره به روند خریدهای طولانی مدتی که منجر به عدم مانیتورینگ آنها شده است، گفت: سندها باید در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت قطعی شوند تا تمام مطالبات و بدهیها در پایان فروردین ماه قابل پیگیری باشند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دکتر صومی با اشاره به غیر شفاف بودن بودجه مالی بخصوص در بیمارستانها  بر شفاف سازی ورفع تناقض موجود در سندها تاکید کرد و گفت: سامانه های متعددی که وزارت در اختیارمان قرار داده امکان مانیتورینگ و رد یابی را فراهم نموده است.
دکترصومی با تاکید بر احصاء مایملک دانشگاه گفت : تمامی زمینهای دانشگاه اعم از عرصه و اعیانی و حتی تجهیزات باید قیمت گذاری شوند وی از معاونت پشتیبانی خواست با مدیریت فنی و امور حقوقی، مشکل سند و یا قرار داد های واگذاری برخی ملک هاي دانشگاه را حل نمایند .
رییس دانشگاه با تاکید بر اجرا بر اساس برنامه قبلی گفت : در انجام کارهای عمرانی پس از تعیین ضرورت، مقدار هزینه و محل آن، با نوشتن گانت چارت ونظارت دقیق در کمترین زمان، به طور قانونمند موجب توسعه دانشگاه شوید .
دکتر صومی ادامه داد: با تامین تجهیزات دردانشکده ها و مراکز تحقیقاتی و بیمارستانها شاهد به ثمر رسیدن تلاشهای همکاران در عرصه های آموزش و پژوهش خواهیم بود.
گفتني است: اين جلسه با حضور روسا و مدیران مالی شبکه های بهداشتی درمانی دانشگاه و روسا ، مدیران و مدیر امور مالی مراکز آموزشی درمانی دانشگاه، صبح روز چهارشنبه 13/12/93 در سالن كنفرانس مركز EDC تشكيل شد.

تاریخ درج : 1393/12/14 خوانده شده : 969


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :155
تعداد کل بازدیدها :3219639