فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

 انتصاب سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه


مراسم تکریم دکتر محمد حسین صومی سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه و معارفه دکتر علی جنتی سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه صبح روز دوشنبه مورخه 29/10/93 با حضور دکتر امامی رضوی قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور و با حضور مسئولین ارشد استان و اساتید و کارکنان د انشکده برگزارگردید. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه در این مراسم، سید حسن امامی رضوی با اشاره به اینکه سلامت، ثروت ملی و ارتقای آموزشی از محورهای توسعه پایدار هر کشور است، افزود: آموزش و ارتقای سلامت جامعه از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید برای توسعه پایدار در کشور است
وی با بیان اینکه این وزارتخانه توجه جدی به اجرای برنامه های تدوین شده در حوزه سلامت دارد، اظهار کرد: هم اکنون در سایه تلاش مسوولان انقلاب اسلامی، امید به زندگی در ایران از 53 سال به 74 سال رسیده که این نشان دهنده نتیجه تلاش های علمی و آموزشی کشور در راستای سلامت است.
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بر اتحاد و همدلی مسوولان این شهرستان و استان در راستای ارتقای کمی و کیفی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه تاکید کرد و گفت: این دانشکده در ابتدای راه استقلال خود از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز است.
امامی رضوی خاطرنشان کرد: اگر زمینه های توسعه این دانشگاه طبق برنامه پیش برود و در ارایه خدمات سلامت به مردم منطقه موفق عمل شود، مسیراستقلال این دانشکده هموارتر می شود. در ادامه مراسم دکتر دواتگری ، ضمن تشکر از زحمات دکتر صومی به بیان اقدامات انجام گرفته در این دانشکده پرداخت. وی همچنین با اشاره به مخاطرات زیست محیطی منطقه بر همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشکده مراغه تاکید کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز نیز در این آیین گفت: ایجاد تحول نظام مند و ساختاری در حوزه سلامت با اهداف خدمت رسانی بهتر به مردم امری مهم و ضروری بوده و اجرای برنامه تحول سلامت از ارزشمندترین اقدامات است که در ساختار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اتفاق می افتد.
دکترمحمدحسین صومی با تاکید بر عزم دولت برای کاهش هزینه های مردم در بخش درمان افزود: هدف دولت کاهش هزینه های مردم در این بخش با اجرای طرح تحول نظام سلامت بوده تا آنان با احساس کرامت بیشتری شاهد تحولات در بخش خدمات باشند.
در انتهای برنامه ضمن تقدیر از زحمات دکتر صومی در طول این مدت ، حکم سرپرستی دکتر علی جنتی به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه قرائت شده و به وی ابلاغ گردید.

تاریخ درج : 1393/10/30 خوانده شده : 1297


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :80
تعداد کل بازدیدها :3219801