فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

دکتر صومی در بازدید از شبکه بهداشت و درمان سراب :
80 درصد مراجعين به بيمارستانهاي استان از اجراي طرح تحول نظام سلامت رضايت دارند .


رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز در سفر يكروزه خود به شهرستان سراب  با بيان اينكه بيش از 80 درصد مراجعين به بيمارستانهاي استان از اجراي طرح سلامت رضايت دارند گفت : كاهش فرانشيز ، ماندگاري پزشكان در مناطق محروم واصلاح وضعیت هتلينگ بيمارستانها از جمله مزاياي اجراي اين طرح مي باشد .
دكتر محمد حسين صومي در بازديد از پروژه ساختمان جديد مركزشبانه روزي بهداشتي و درماني  شهر مهربان گفت : اين پروژه هم اكنون بالاي 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد وجهت احداث آن تا كنون حدود 6 ميليارد ريال هزينه صرف شده است .
وي با بيان اينكه اين ساختمان در مساحتي حدود 1200 متر مربع احداث مي شود افزود : جهت اتمام اين طرح 12 ميليارد ريال نيز لازم است .
وي ادامه داد : در صورت تامين اعتبارات لازم اين پروژه در سه ماهه سال آينده به بهره برداري مي رسد .
در اين بازديد بخشدار بخش مهربان نيز بااشاره به مشكلات درماني و دارويي مردم منطقه خواستار تسريع در احداث ساختمان جديد مركز بهداشتي و درماني اين شهر شد افزود : تجهيز به موقع اين مركز به بخش هاي مختلف درماني و تامين نيروي انساني آن بعد از اتمام پروژه از مطالبات جدي مردم بخش مهربان است .
دكتر بايرامي ،رئيس شبكه بهداشت و درمان سراب نيز از بهسازي  ساختماني  فعلي مركز بهداشتي و درماني مهربان خبر داد و اظهار كرد :جهت بهسازي فيزيكي و خريد تجهيزات آزمايشگاهي اين مركز حدود 2 ميليارد و 500 ميليون تومان هزينه شده است .
رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز درادامه سفر خود به سراب از خانه هاي بهداشت در حال احداث در روستاهاي قارخون و ابرغان بازديد كرد و افزود : 10 باب خانه بهداشت در اين شهرستان در حال احداث و بازسازي كه جهت اجراي اين پروژه ها حدود 10 ميليارد ريال اعتبار هزينه مي شود .
دكتر صومي افزود : از 79 باب خانه بهداشت در اين شهرستان ، 67 باب بهسازي و تعمير شده ، 10 باب در حال احداث است و 2 باب ديگر نيز نياز به بازسازي دارند .
وي در ادامه ضمن ديدار با امام جمعه شهر سراب قول مساعد داد تا مشكل نبود پزشك سونوگرافي زنان با حضور يكي از متخصصين در هفته يك روز حل شود .
در اين ديدار گرشاسبي فرماندار سراب نيز با اشاره به اينكه اين شهرستان در محور مواصلاتي استانهاي شمالي به شمالغرب كشورقرار گرفته است خواستار ايجاد و راه اندازي بخش ام ار آي در بيمارستان اين شهر شد .
رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز در پايان ازبيمارستان در حال احداث اين شهر بازديد كرد .
تاریخ درج : 1393/10/23 خوانده شده : 753


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :68
تعداد کل بازدیدها :3219789