فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

استاندار آذربایجان شرقی : راه صادرات مواد غذایی به کشورهای همجوار از جمله روسیه بسیار هموار است.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروی کشور: یکی از علل عمده کاهش سرانه مصرف مواد لبنی ، تنوع کم این محصولات در ایران است.


نشست معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروی کشورو استاندارآذربایجانشرقی با منتخبین شرکتهای صنایع غذایی استان در مورخه 13/6/93 در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ابتدای این برنامه رئیس انجمن صنایع غذایی استان ضمن اشاره به برخی مشکلات موجود در این واحدها خواستار حمایت و رسیدگی از جانب دستگاههای مسوول مخصوصا سازمان غذا و داروی کشور شدند. دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نیز ضمن خوش آمد گویی و مغتنم شمردن حضور معاون وزیر در استان به حمایتهای خود از واحدهای صنعتی خصوصی اشاره کرده و افزودند که امروزه راه صادرات مواد غذایی به کشورهای همجوار از جمله روسیه بسیار هموار است و به عنوان پیشنهاد اعلام کردند که دولت ، هر استان را موظف به صادرات با رقمی مشخص نماید تا هم بخش خصوصی و هم بخش دولتی ملزم به فعالیت و چالشهای لازم در این خصوص باشد. در ادامه دکتر دیناروند با اشاره به کاهش سرانه مصرف مواد لبنی ، تنوع کم این محصولات را یکی از علل این اتفاق در کشور برشمردند . ایشان اعتماد مردم به کالاهای تولید داخل را ضروری دانسته و خواهان جلوگیری از لطمه خوردن افکار عمومی شدند. افزایش تولید لبنیات کم چرب و نیز عقد تفاهم نامه با سازمان استاندارد جهت جلوگیری از موازی کاری درنظارت ها از دیگر موارد مطرح شده از جانب ایشان بود.

تاریخ درج : 1393/6/14 خوانده شده : 764


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :90
تعداد کل بازدیدها :3219811