فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

گزارش كارگروه سلامت و امنيت غذائي درشهرستان بناب


به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان بناب، جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذائي با حضور رئيس دانشگاه ، معاونين بهداشتي ودرماني دانشگاه، نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي حجه اسلام واالمسلمين شيخ رضا باقري بنابي و رؤساي ادارات كارگروه سلامت و امنيت غذائي در محل فرمانداري بناب تشكيل شد .
در اين جلسه  دكتر صومي رئيس دانشگاه ضمن تبيين سياستهاي كلي نظام اسلامي در حوزه سلامت و بحث و بررسي مسائل بهداشتي و درماني در شهرستان بناب كيفيت خدمات درماني كشورمان را نبست به ساير كشورهاي منطقه بهتر از آنان توصيف نمودند.و ضمن تاكيد بر توسعه آموزش و ايجاد (موسسه سلامت) در شهرستان بناب قول همكاري داد و برخي ازهزينه هاي ضروري شبكه را تقبل نمود.
دكتر تبريزي معاون بهداشتي دانشگاه نتيجه ارزيابي تن سنجي، اضافه وزن كاركنان ادارات شهرستان بناب را بالاي 60 % عنوان نمود و با ذكر برخي از مشكلات سلامت مردم منطقه همكاري بيشتر مسئولين ادارات را با شبكه بهداشت و درمان بخصوص در برنامه  هاي هفته سلامت 1393 خواستار شد
فرج الهي فرماندار بناب نيز با طرح و تبيين مسائل و مشكلات سلامت شهرستان در خصوص توسعه تجهيزات درماني و تامين نيروي انساني بيمارستانهاي بناب و ايجاد بيمارستان جايگزين به دليل فرسودگي بيمارستان امام خميني(ره) مطالبي را بيان نمود.
در ادامه جلسه دكتر وحيد رضا نورآبادي سرپرست شبكه بهداشت ودرمان بناب ضمن تقدير از حضور رئيس دانشگاه و معاونين بهداشتي ودرماني و با تقدير از همكاريهاي بين بخشي مسئولين ادارات شهرستان در حوزه سلامت مشاركت آنان را در جهت بالا بردن سواد سلامتي مردم و ارتقاء شاخصهاي سلامتي تاثير گذار دانست و گزارشي از اقدامات انجام يافته در خصوص كنترل فشار خون و تن سنجي Bmi كاركنان ادارات و ساير مسائل بهداشتي و درماني مطالبي را بيان نمودند و درخصوص رفع نياز هاي ضروري و تكميل  بخشهاي نيمه تمام POstccu – ccu-icu خواستار مساعدت مالي رئيس دانشگاه شد.
در جلسه كار گروه سلامت و امنيت غذائي دكتر باب ا... قاسمي معاون درمان دانشگاه در رابطه با مسائل درماني شبكه ديدگاههاي خود را بيان نمود و فرماندار بناب نقطه نظرات حاضرين درجلسه  را جمع بندي كرد.

تاریخ درج : 1393/1/28 خوانده شده : 786


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :166
تعداد کل بازدیدها :3219650