فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

آئين تكريم و معارفه رئيس شبكه بهداشت ودرمان شهرستان عجب شير برگزارشد


آئين تكريم و معارفه رئيس شبكه بهداشت ودرمان شهرستان عجب شير با حضور دكتر كوشا، معاون بهداشتي و درمان دانشگاه و دكترعلمي ، فرماندار شهرستان و جمعي از مسئولين شهرستان در سالن اجتماعات شبكه عجب شيربرگزارشد

به گزارش وب دا دفتر مركزي تبريز، دكتر كوشا معاون بهداشت و درمان دانشگاه در اين مراسم ضمن تاكيد بر پوشش صد درصدي بهداشت ودرمان در استان، اظهار داشت:توزيع سلامت يك كار لذت بخش است و تلاش و كوشش همكاران حوزه سلامت ،جهت پيشگيري و توسعه بهداشت براي 80هزار نفرجمعيت شهرستان عجب شير ستودنيست . دكتر كوشا يادآور شد بر اساس چك ليستها و ارزيابيهايي كه از تمام شبكه صورت ميگيرد شبكه هاي سراب و عجب شير جزء بهترين شبكه ها ميباشند  احراز اين جايگاه مرهون تلاشهاي همكاران بخش سلامت اعم از پزشك متخصص تا بهورز است .
 دكتر كوشا در ادامه از زحمات دكتر صيفي تشكر و قدراني كرد و براي دكترمحسن قادري كه پزشك بومي و آشنا به مسائل و مشكلات سيستم ومنطقه است آرزوي موفقيت نمود و از همكاري خيرين پرتلاش و زحمت كش و ديگر مسئولين شهرستان تشكر وقدرداني كرد .
بنا به همين گزارش در اين مراسم دكتر علمي فرماندار شهرستان عجب شير با بيان اينكه با همكاري و تلاش آقاي دكترصيفي و مديران شهرستان و خيرين، مشكل بهداشت خاصي در حوزه سلامت نداريم گفت : مراجعه شهروندان عزيز به شهرستانهاي بناب و مراغه و تبريز براي دريافت خدمات بهداشتي و درماني از مشكلات فرهنگي ماست كه اميد است با تلاش  دكتر قادري و همكاري پرسنل تلاشگر سرآغاز تحولي جديد در اين شهرستان باشيم تا سياستهاي كلان جمهوري اسلامي ايران بيش از پيش محقق شود .
گفتني است در اين مراسم دكتر امير صيفي رئيس سابق شبكه به ارائه گزارش اجمالي از زمان تصدي خود در شبكه پرداخت . 

تاریخ درج : 1392/8/20 خوانده شده : 1424


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :131
تعداد کل بازدیدها :3219615