فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

آیین تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت باب الحوئج شبکه بهداشت و درمان جلفا برگزار شد


آیین تودیع و معارفه پایگاه مقاومت باب الحوائج شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و تنی چند از مسئولین بسیج سپاه و شبکه بهداشت و درمان  شهرستان جلفا برگزار شد.
به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومي شبكه جلفا ، در این مراسم که در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد ابتدا دکتر فری سرپرست شبکه بهداشت و درمان جلفا ضمن خیر مقدم، به تجلیل از عملکرد پایگاه مقاومت شبکه پرداخته وگفت:پایگاه مقاومت باب الحوائج همواره با حضور در عرصه های مختلف یکی از پایگاههای فعال و نمونه حتی در سطح کشور یوده و منشا خدمات ارزشمندی تاکنون بوده است.
در ادامه حاج آقا داداش زاده گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدی گری فرماندهی پایگاه  مقاومت باب الحوائج ارائه داد.
سپس سرهنگ پاسدار حاج آقا تقی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جلفا با تجلیل از مشارکت مردم در خلق حماسه سیاسی  افزود انشالله حماسه اقتصادی هم با همکاری دولت و مردم محقق خواهد شد.
وي در ادامه افزود: فرهنگ و تفکر بسیجی ادامه راه شهداست شهدایی که بدون ادعا و خواسته های مادی آمدند و کشور را نجات داده و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و وظیفه ما در مقطع حساس کنونی اینست که همراه رهرو ایشان باشیم. در خاتمه لوح سپاسی به رسم یادبود به حاج آقای داداش زاده تقدیم و حکم فرماندهی پایگاه مقاومت باب الحوائج نیز از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان به مهندس اکبر کمالی اقدم ابلاغ شد
. گفتنی است  مهندس کمالی اقدم  دارای مدرک کارشناسی بهداشت محیط بوده و در حال حاضر مسئول گروه کارشناسان بهداشت محیط شهرستان می باشد و از سوایق ایشان می توان به عضویت در شورای پایگاه باب الحوائج . عضو فعال گردانهای عاشورا و مربی حلقه های صالحین اشاره کرد.

تاریخ درج : 1392/4/15 خوانده شده : 1174


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :146
تعداد کل بازدیدها :3219630