فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


سه شنبه
خرداد 1397

1


May 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

آئين توديع و معارفه سرپرست شبكه كليبر برگزار شد


جلسه تودیع دکتر محمدرضا شیخ بستان آباد و معارفه دکتر اکبر منتظمی به سمت سرپرست  شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلیبر با حضورحاج آقا موسوی امام جمعه شهرستان کلیبر و دکتر کوشا معاونت بهداشت دانشگاه و فتحی پور نماینده مردم کلیبر و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کلیبر و کارکنان  شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلیبر برگزار شد.
به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومي شبكه كليبر در این جلسه،دکتر محمد رضا شیخ بستان آباد پس از معرفی مختصری از شهرستان کلیبر،گزارش اجمالی از فعالیتهای انجام یافته و شاخصهای بهداشتی و چالشهای پیش رو در حوزه بهداشت و درمان شهرستان کلیبر به اطلاع حاضرین ارائه كرد. وي در پایان ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست جدید شبکه بهداشت کلیبر و طلب حلالیت از کلیه کارکنان شبکه کلیبر  تداوم همکاری با سرپرست شبکه بهداشت را خواستار شد.
سپس دکتر منتظمی به ارائه اهداف و برنامه های آتی خود پرداخته و اظهار امیدواری کرد با همکاری تمام کارکنان در ارتقاء سطح بهداشت و سلامتی منطقه مؤثر واقع گردد.
پس از آن  امام جمعه شهرستان کلیبر و فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و اصغر پور فرماندار شهرستان کلیبر ضمن اظهار رضایت از عملکرد 2.5 ساله آقای دکتر شیخ بستان آباد در ارتقای شاخصهای بهداشتی شهرستان اظهار امیدواری کردند با مساعدت های ریاست محترم دانشگاه نواقص موجود نیز سریعا برطرف گردد.
سپس دکتر کوشا معاونت محترم بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با قدردانی از زحمات چند ساله دکتر شیخ وضعیت موجود این شهرستان را قابل قبول خوانده و برای دکتر منتظمی در انجام وظایف محوله موفقیت روز افزون از خدای متعال خواستار شد.
در پایان مراسم ضمن قرائت لوح تقدیر و حکم انتصاب دکتر منتظمی از طرف  ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز از خدمات ارزنده آقای دکتر شیخ  قدردانی به عمل آمد.

تاریخ درج : 1391/6/12 خوانده شده : 1694


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :171
تعداد کل بازدیدها :3219655