فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


چهارشنبه
خرداد 1397

2


May 23, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
ايميل جديد روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تبريز Ravabetomomi@tbzmed.ac.ir
 
مشاهده خبر
 
 

نشست فصلی مرکز بهداشت دانشكده مراغه برگزارشددکتر مجتهدی معاونت بهداشتی و درمانی دانشکده مراغه ضمن خیر مقدم و تشکر از مسئولین محترم گروههای کارشناسی و واحدهای ستادی ،  نکاتی را پیرامون مصوبات قبلی و برخی از مشکلات و کمبودهای گروههای مختلف کارشناسی بیان کرد .
به گزارش وب د ا به نقل از روابط عمومي شبكه مراغه ، دكتر محتهدي با اشاره به اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در سال 1391 ، آن را به فال نیک گرفته و توجه به آن را بعنوان اساسی ترین حرکت و مهمترین اولویت کاری در عرصه بهداشت و درمان یاد کرده و با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت اجرای دقیق برنامه پزشک خانواده ، جهت گیری تمام فعالیتهای گروههای کارشناسی و واحدهای پشتیبانی را بر محور پزشک خانواده خواستار شد.
دکتر مجتهدی در ادامه با اشاره اینکه اغلب انتظارات و اولویتهای کاری معاونت بهداشتی و درمانی در قالب صورتجلسات مختلف در شش ماهه دوم سال 90 بیان شده اند ؛ خواستار توجه بیشتر به برنامه ها و اجرای دقیق ، منظم و بموقع آنها شد.
 همچنین افزود: شرح وظایف و حوزه اختیارات کلیه گروههای کارشناسی ، واحدهای پشتیبانی ، مراکز بهداشتی و درمانی و ... در اولین فرصت نهایی و به واحدهای تابعه ابلاغ خواهد شد و در این راستا و به منظور شفافیت کامل وظایف ، اختیارات ، انتظارات و تعهدات با کلیه گروههای کارشناسی و مراکز بهداشتی و درمانی توافق نامه تدوین و به امضای طرفین خواهد رسید.

دكتر محتهدي در انتها با بیان اینکه نیروهای انسانی هر سازمان بعنوان بزرگترین و مهمترین سرمایه آن سازمان به شمار می رود ، بر تکریم آنان و ضرورت توجه به نیازها و ارزشگذاری برای آنان تأكيد كرد.

تاریخ درج : 1391/2/30 خوانده شده : 1405


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :54
تعداد کل بازدیدها :3219775