فرآخوان
 
 

فصلنامه نداي سلامت دانشگاه علوم پزشكي تبريز

 

فراخوان اشتغال در شرکت ثمین گستر کارمانیا

 

فراخوان دريافت مقاله فصلنامه علمي - پژوهشي مطالعات زنان

 

  فراخوان پذيرش طرحهاي تحقيقاتي در زمينه آموزش علوم پزشكي

 
     

 
تقویم روز
 
 


جمعه
تير 1397

1


June 22, 2018

 
     

 
وضعیت آب و هوای تبریز
 
 

 
     

 
اوقات شرعی تبریز
 
 

 
     

 
سیمای فرزانگان
 
 

 
     
دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي تبريز: اجرای کتاب تعرفه، اقدامی ارزشمند در جهت صیانت از حقوق بیماران وجامعه خدوم پزشکی است.
 
مشاهده خبر
 
 

بیمارستان شهید آیت ا... محلاتی تبریز رتبه درجه یک عالی کشوری را کسب كرد


بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید آیت ا... محلاتی تبریز عنوان درجه یک عالی را از طرف وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کسب نمود.
به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومي بيمارستان محلاتي این عنوان برای اولین بار در استان آذربایجانشرقی توسط بیمارستان شهید آیت ا... محلاتی در بین کلیه بیمارستانهای آموزشی،دولتی و خصوصی کسب گردید.
به گزارش فوق دکتر اسدی ریاست بیمارستان شهید محلاتی در این خصوص گفت:کسب عنوان درجه یک عالی کشوری در حالی است که سه ماه پیش اين بیمارستان در نخستین جشنواره کشوری حاکمیت بالینی رتبه اول استانی و درجه برتر کشوری را در ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا از طرف دانشگاه علوم پزشکی تبریز و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور کسب نموده بود.
دکتر اسدی افزود:همه کارکنان زحمت کش و دلسوز این بیمارستان تمام توان و ظرفیتها را بکار بستند تا طبق فرمایش مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای در مرزهای علمی عرصه بهداشت و درمان حرکت کنند و به فنون و روشهای برتر روز دنیا مسلط شوند.همانطور که ارزیابی های انجام شده توسط وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی نشان میدهد تحول بسیار عظیمی در این بیمارستان به لحاظ ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات درمانی و بهداشتی انجام شده است بطوری که متخصصان،جراحان و درمانگاههای این مرکز پزشکی با اقتدار تمام و با استفاده از دانش نوآوریها،ابتکارات،کارکنان امکانات و دستگاههای پیشرفته،روشهای درمانی و جراحی کم هزینه و پر بازده را به خدمت امت شهید پرور ارائه می دهند.
دکتر اسدی در ادامه افزود:در آینده نزدیک با اجرا و افتتاح طرحها و درمانگاههای تکمیلی فوق تخصصی حجم عظیم مراجعات مردمی را از خدمات و رضایت هر چه بیشتری برخوردار خواهیم کرد.
دکتر اسدی گفت:همه توانمندی ها و ظرفیتهای بیمارستان بگونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که در مواقع لازم جوابگوی کامل و جامع نیازمندی های بهداری رزم،بحرانها و حوادث غیرمترقبه باشد و در عین حال فعالیتهای جاری بیمارستان هیچ لطمه ای نخواهد دید.
دکتر اسدی در بخشی از صحبتهای خود به مراجعات حجیم برون مرزی اشاره کرد و گفت:شهرت و آوازه خدمات این بیمارستان در کشورهای همجوار آنها را به این بیمارستان کشانده است بطوری که ما هر روز مراجعات بیماران برون مرزی داریم و بارضایت کامل از خدمات ویژه بیمارستان استفاده می کنند.

تاریخ درج : 1391/2/18 خوانده شده : 1749


 
     
 
وبدا
 
   
     

 
آخرین شماره ماهنامه
 
 

 
     

 
پیوندهای دانشگاه
 
 
سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 
     

 
آمار بازدیدکنندگان
 
 
بازدیدهای امروز :116
تعداد کل بازدیدها :3228468